Poznań, Poland

Kariera

Specjalista ds. zamówień publicznych

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe;
  •  doświadczenie w zakresie składania ofert (zamówienia publiczne i niepubliczne);
  •  znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i powiązanych aktów wykonawczych;
  •  wiedza związana z zasadami sporządzania dokumentacji przetargowej;
  •  dobra znajomość języka angielskiego;
  •  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie MS Word i MS Excel;
  •  kreatywność i zdolność analitycznego myślenia;
  •  samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  •  umiejętność pracy pod presją czasu.
Zakres zadań:
  •  monitorowanie rynku zamówień publicznych;
  •  udział w procesie ofertowania (w ramach zamówień publicznych i niepublicznych);
  •  podejmowanie działań uzupełniających w trakcie postępowania i po złożeniu oferty – m.in. uzupełnianie dokumentów, dostarczenie dodatkowych informacji, przygotowywanie wyjaśnień, redagowanie pism urzędowych;
  •  archiwizacja dokumentacji ofertowej;
  •  aktualizacja baz danych powiązanych z działaniami ofertowymi;
  •  przygotowywanie analiz, raportów i zestawień dotyczących złożonych ofert;
  •  redagowanie zapytań ofertowych.
Oferujemy:
  •  atrakcyjne warunki pracy;
  •  wsparcie ze strony doświadczonych pracowników;
  •  miłą atmosferę pracy.
Oferty proszę składać na adres biuro@econe.pl. W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

Konsultant IT

  •  ukończone studia (preferowane kierunki studiów: informatyka, matematyka, fizyka);
  •  znajomość zagadnień architektury systemów informatycznych;
  •  znajomość zagadnień z obszaru inżynierii oprogramowania;
  •  znajomość pakietu MS Office;
  •  samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość;
  •  podstawowa wiedza z zakresu architektury systemów (projektowania systemów informatycznych);
  •  mile widziane będzie zawodowe doświadczenie na stanowisku analityka w obszarze zbierania wymagań.
  •  udział w projektach doradczych, (np. opracowywanie dokumentów strategicznych, studiów wykonalności) dla klientów biznesowych i administracji publicznej;
  •  wsparcie klienta w realizacji projektów, np. analiza wymagań, projekty techniczne, projektowanie architektury korporacyjnej.
Oferujemy:
  •  miłą atmosferę pracy;
  •  możliwość udziału w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym oraz badawczym.